PERAKENDECİLİK ÇÖZÜMLERİMİZ

Perakendecilik değişiyor. Bu değişim kökten ve yıkıcı olacaktır. Her yerden her şekilde ödeme yapabilme özgürlüğünü sağlayacağız.
Yeni perakendecilik, tüketiciye farklı kanallardan ulaşmak ve daha iyi hizmet vermek üzerine kurulacaktır. ​Yeni perakendeciliğin en yaratıcı ödeme çözümlerini gerçekleştiriyoruz.

YNÖKC Geliştirilmesi

Bulut ve Mobil Temelli Yeni Nesil Ödeme Kaydedici Cihaz Geliştirilmesi. (TÜBİTAK ve GİB onaylı.)

Ürün Yönetimi

Kasa ve lokasyon bazında esnek fiyat tanımları ve tüm satış süreçlerini verimli bir şekilde yönetebileceğiniz hızlı bir satış platformu.

Operasyon Modülü

Her yerde ve her şekilde ödeme yapabilme imkanı sağlanması ile değişik tipte perakende satış kanallarına hitap edebilen bir yapı içerisindedir.

Satış Uygulaması

Özelleşebilir, geniş sektörel çözüm sunan bir satış otomasyon sistemi yazılımımız var. Sektörel çözümler ve zincir çözümleri sunuyoruz.

Bulut Temelli Yönetim

Bulut tabanlı parakendecilik yazılımı ile işletmenizin tüm şubelerinizdeki ve kasalarındaki satış ve siparişlerinizi mobil bir ortamda eş zamalı olarak takip edebilir ve yönetebilirsiniz.

Tüketici Uygulaması

Kendi ekosistemi içerisinde sipariş verebileceği, rezervasyon yapabileceği, bu işlemler ile puanlar kazanıp istediği gibi harcayabileceği bir sistemdir.

YENİ NESİL ÖDEME KAYDEDİCİ CİHAZ GELİŞTİRİLMESİ 

MALİ KART TASARIMI

Gelirler İdaresi Başkanlığı'nın tüm gereklerini sağlayan mali kart tasarım ve üretimlerini yapıyoruz.

TSM GELİŞTİRİLMESİ

Paylaşımlı servis vermeye uygun TSM merkezi yazılım alt yapısını hazırlıyoruz. Sunucu sistemimiz Ardıç ‘ın ARCLOUD sistemini kullanmaktadır.

MALİ YAZILIM GERÇEKLEŞTİRİLMESİ

Sektörel özelleştirmeye uygun mali yazılım hazırlıyoruz.

ORTAK KRİTERLER DOKÜMANI

Güvenlik koşullarını belgeleyen Ortak Kriterler Dokümanı (Common Criteria) yazıyoruz.

BAĞLANTI YAZILIMLARI

EFT-Pos, Arka büro yazılımları gibi üçüncü partilerin kullanması için arabirim yazılımları geliştiriyoruz.

Ürün Yönetimi 

SEKTÖREL ÜRÜN AĞACI

Sektöre uygun ürün ağacı tanımı yapılabilir. Menü, tek ürün, sarf malzemesi gibi ayrımlar. Mutfak, reyon, kategori. Satıcı firma. Depo.

FOTOĞRAFLAR

Tüm ürün yapısı fotoğraflı çalışabilir. Mobil cihazlarda kamera kullanılır. Kategorilere, gruplara resim atanarak bu resim öndeğer olarak kullanılabilinir.

PERAKENDECİLİĞE ÖZEL YAPI

Satışı özelleştirebilmek için sınırsız seçenek sağlıyoruz.

OPERASYONA UYGUN YAPI

Mutfak ekranlarına dağılım. Satıcı, dağıtıcı firmalar. Temin yeri.

ESNEK ÜRÜN YAPISI

Barkodlu , barkodsuz ürünler. Depo ayrıntısı. Sayım modülü. Sarf, demirbaş, hammadde, satış ürünü gibi ayrıntılar.

DEĞİŞTİRİCİLER

Ürünlere değiştiriciler atanabilir. Değiştiriciler satış sırasında ürün ile ilgili ek bilgiler verilmesini sağlar.

MENÜ REÇETE YAPISI

Çağdaş tüketici uygulamalarının gerek duyduğu rekabetçi menü yapısını sunuyoruz. Kampanya yönetimleri. Sınırsız ürün ve seçenek bağlantısı. Tüm değişiklerin ve adımların izlendiği güvenli yapı. Her adıma yetki ve izleme noktası tanımlanabilmesi. Menü içeriklerinin ve mutfak ekranlarının ayrılabilmesi. Sınırsız fiyatlandırma seçenekleri. Küçük cihaz ve sınırlı ekranlarda işleyebilen responsive tasarım. Esnek altyapı. Satışı özelleştirebilmek için sınırsız seçenek sağlıyoruz. Operasyona uygun yapı. Mutfak ekranlarına dağılım. Satıcı, dağıtıcı firmalar. Temin yeri.

Operasyon, Süreç Yönetim Ekranları 

MUTFAK EKRANI

Siparişin hazırlanması ve doğru şekilde bilgilendirme üretilmesini sağlar. Müşteri kitlesi bilinen esnafa doğru reklam vermek. Alışkanlıkları bilinen tüketiciye doğrudan ulaşmak.

KURYE UYGULAMASI

Gel al ya da kurye ile paket servisi destekler. Kurye uygulaması da vardır. Harita, adres, teslim belgesi üretebilir. Mobil yazarkasa desteği vardır.

SELF SERVİS KİOSK

Self servis kiosklarınızı aynı ekrandan izleyebilirsiniz.

MONİTÖR

Tüm işletmenin anlık izlenmesini sağlar. Kasa-stok-performans ölçümü. Hızlı tepki verilmesini sağlar.

YÖNETİCİ UYGULAMASI

Yöneticilerin her yerden işletmeyi izlemesi, Kontrol etmesi ve kritik kararlara katılmasını sağlar. Kritik işlemlerde uyarı. Özet raporlar. Monitör. Telefon ya da bilgisayardan kullanım olanağı.

YEMEK SEPETİ BAĞLANTISI

Yemek Sepeti Bağlantısı. Tek ekran üzerinden Yemek Sepeti siparişlerinin yönetilmesi. Ürün-Menü eşleme özelliği. Mutfak ve paket servis bağlantısı.

Satış Uygulaması 

ESNEK SATIŞ EKRANI

Hızlı satış tuşları içerik ve görsel olarak ayarlanır.

ESNEK MENÜ SATIŞI

Menü ve reçete yapısı esneklik sağlar. Yönlendirmeli satış olanağı. Ucuz örneklem. Hızlı mobil anket.

MALİ BAĞLANTI

Tüm mali koşullara uygunluk. Mali hafıza uyumlu. Üçüncü parti yazarkasa bağlantısı. E-Arşiv bağlantısı. Mali olmayan belgeleri üretme özelliği. TSM bağlantı özelliği.

GÖRSEL ZENGİNLİK

Tüm bileşenlere görsel atanabilir. Ürün, bölüm tuşları gibi işlevler kendi kartında tanımlanan görsel geçerlidir. Uç cihazın özelliklerine göre görsel çalışmayı kapatabilirsiniz.

SINIRSIZ ÖDEME ŞEKLİ

Sınırsız ödeme şekli tanımlanabilir. Satış artışı. Fiyat rekabeti, kampanya. Doğal reklam. E-ticaret kapısı olmak. Yeni ödeme şekilleri. Kapıya servisin artması. Stok tasarrufu.

YETKİLENDİRME

Kasiyer bazında yetkilendirme. Saatlik değişim özelliği. İndirim, kampanya, iade, iptal gibi tüm özellikler yetkiye bağlanabilir. Yetkiler arası kolay geçiş.

TEK EKRANDA TÜM KASA

Vardiya değişiminden, kasa teslimine kadar tüm işlemler. Kasa teslimi. İade, iptal işlemler. Banka, yemek kartı işlemleri.

Bulut Temelli Yönetim 

AKILLI CİHAZ YÖNETİMİ

Tüm akıllı cihazlarınız için kullanımı görev ve kullanıcıya göre ayarlayabilirsiniz.

PUSH NOTIFICATIONS

Kayıtlı cihazlara uyarı gönderebilirsiniz. Uyarılar işletim sistemine göre düz yazı, sms, notify, zengin metin, object ya da uygulama olabilir. Genel olarak cihazlar ve kişiler arası etkileşimi bu protokole göre yapıyoruz.

ZİNCİR YÖNETİMİ

Restoran zincirinizi dilediğiniz ayrıntıda izleyebilir ve kontrol edebilirsiniz. Şehir-şube-semt-bölge-ülke-sahiplik.

CANLI ENVANTER

Ekosistem, cihaz, yazılım ve kişilerden oluşur. Bileşenlerin yetki dahilinde yer değiştirmesi ve değişimlerin anlık izlenmesi, onaylanması yapılır.

KULLANICI YÖNETİMİ

Kullanıcılarınızı tek yerden yönetebilirsiniz.

GÜVENLİ ALTYAPI

Envanteri oluşturan altyapı ve tüm iletişim güvenli gerçekleşir. Dynamic ROM teknolojisi.

BLOKCHAIN

Tüm iz izlenmesi ve onay sistemi Blokzincirleri ile korunur. Anti-theft.

SELF SERVİS OLANAĞI

Yeni tüketim alışkanlıklarına erişim sağlıyoruz. Yolda sipariş ver, Eve sipariş ver, Kampanya izle, Puan kullan.

ÇOKLU ORTAM

Tüm akıllı cihazlar ile uyumludur. Internet bağlantısı olan her yerden erişebilirsiniz. Akıllı telefonlar, Android ve iOS gibi.

SIRA İZLEME

Kasada verdiğiniz siparişin durumunu telefon ya da restoran içi ekrandan izleyebilirsiniz.​

AKILLI CÜZDAN

Kredi kartınızı saklayabilir, ödemelerde otomatik kullanabilirsiniz. Puan ve kampanya bilgileriniz finansal güvenlik standartlarında saklanır.​

REZERVASYON

İşletmenin izin verdiği işlemler için rezervasyon yapabilirsiniz. Rezervasyon istekleri operasyon ekranına düşerek yanıtlanır. Yanıtlandığı anda isteğiniz sonucunu öğrenirsiniz.

EVE SİPARİŞ

Kolayca eve sipariş verebilirsiniz. Hizmet koşulları işletmeye göre değişecektir.

KAMPANYA

Sınırsız kampanya tanımı yapılabilir. Kişiye özel, lokasyona özel, tarihli. Siparişe özel kampanyalar sipariş anında anımsatılır.

AKILLI YER

Uygulama restoran içi ve dışında farklı davranır. Restoran sınırlarını anlamak için GPS kullanılmasına gerek yoktur. Tanımlı cihaz envanterinden in-door location servisleri ile yer bulunmaktadır.

Çözümlerimiz
YNÖKC Geliştirilmesi
Ürün Yönetimi
Operasyon Ekranı
Satış Uygulaması
Bulut Temelli Yönetim
Tüketici Uygulaması